SmartHome logo

A nový blog je tu – vítejte všichni přátelé Smart Home technologií a vychytávek!

Sdílejte na

Vítejte v novém blogu o technologiích pro chytré domy a domácnosti. Rádi bychom se podělili o postřehy, novinky a občas i vlastní profesionální projekty z oblasti Smart Home světa.

Blog je víceméně v nějakém „alfa – beta stavu“, mnoho věcí mu chybí a stále se vyvíjí. Ve skutečnosti byl spuštěn před několika dny v lednu 2021, i když v něm najdete i starší příspěvky, které předtím vycházely v soukromé WhatsApp skupině. Přivítám jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu i designu blogu.

Budeme zde spíše nepravidelně přispívat o výše uvedených technologiích, ale i různé zkušenosti z projektování a provozu chytrých domů a domácností.

Blog navazuje na zmíněnou uzavřenou WhatsApp skupinu jen pro pár přátel, kde jsme tyto věci diskutovali a dále diskutovat budeme. Není to její náhrada. Sem ale přenáším delší příspěvky z vlastní zkušenosti, a zvu k tomu i každého z vás. Kdo máte chuť se zapojit do publikování, je vítán – dejte mě vědět. Je to velmi jednoduché.

Díky Petr Adamec

 

Sdílejte na

2 thoughts on “A nový blog je tu – vítejte všichni přátelé Smart Home technologií a vychytávek!

  1. nevím zda v ČR někdo prodává solární pokrytí střechy. Přijde mi zhovadilost při stavbě domu zakoupit stření krytinu a tu pak zakrýt další vrstvou panelů. Daleko méně nákladné by bylo udělat panely s překrytím zámků třeba jako měly střešní tašky Holandky. A nebo ty různé druhy solárů jako představil Musk.

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *