Rolling Square TAU - micro powerbank

Rolling Square TAU, klíčenka vaší poslední (elektrické) záchrany

Sdílejte na

Z Lucemburska mě dorazila zajímavá vychytávka z Indiegogo crowfunding kampaně u firmy Rolling Square .

Rozbalení

Jedná se o šikovnou miniaturní powerbanku 1.400 mAh ve formě přívěšku na klíče, je to doslova taková „klíčenka poslední elektrické záchrany„.

Ale nejen to, tato kapesní powerbanka má i svůj domácí napájecí dok (5V USB). Když přijdu domů, jen položím přívěsek (s klíči) na dok, ten si ho magneticky přidrží a začne automaticky dobíjet. Dok má dostatečnou sílu k přidržení i velkého svazku s klíči, jaký mám já i manželka. Powerbanka i dokovací stanice se vyrábí ve 3 barvách, tj. bílé, černé a military zelené.

A protože nad tím kluci švýcarsko-lucemburští přemýšleli, tak přímo v těle miniaturní powerbanky jsou integrovány 2 dobíjecí kabely s micro USB/Lighting a USB-C konektory, takže dobíjet se dá v podstatě cokoliv👍 Když je potřeba nabíjení, nepotřebuji tedy nic, než tento přívěšek na klíčích.

Pokud by někdo namítnul velikost či hmotnost, tak ani po mnoha dnech s tím nemám ani žena žádný problém. Klíče v kapse obvykle nenosím (pouze v zimních bunách a kabátech s velkými kapsami), takže jen menší přívěsek navíc, navíc obsahuje 1.400 mAh, to není na tu velikost vůbec špatné 🙂

Malý rychlý laický test TAU micro powerbanky :
Použil jsem starší S5 Galaxy s asi 2letou baterií 2.800 mAh. Ten využívám jako záložní SMS gateway pro systém domácí automatizace.
Při kapacitě baterie cca 13% jsem připojil TAU powerbanku. Za 55 minut a za normálního provozu smartphone byla baterie telefonu dobita na 85% 🙂

To je jistě zajímavý výsledek, navíc baterie smartphone již nemá jistě úplnou počáteční kapacitu 2800 mAh.

 

Sdílejte na

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *